دبیرستان و پیش دانشگاهی غیردولتی پژوهش: مدیریت

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

رئیس دبیرستان غیردولتی پژوهش مورد تقدیر مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خوی قرار گرفت.

دکتر ابراهیم محمدلو رئیس دبیرستان غیردولتی پژوهش به دلیل فعالیت های موثر فرهنگی و هنری و کسب موفقیت های دانش آموزان آموزشگاه در مسابقات فرهگی و هنری مورد تقدیر مدیریت آموزش و پرورش شهرستان خوی قرار گرفت.

سه شنبه، 23 خرداد ماه، 1396
نویسنده:admin
بازدید:927 بار

جلسه مدیران مدارس غیردولنی شهرستان خوی با میزبانی دبیرستان غیردولتی پژوهش برگزار شد.

جلسه مدیران مدارس غیردولتی شهرستان خوی با میزبانی دبیرستان غیردولتی پژوهش در سالن کنفرانس آموزش و پرورش برگزار شد. در این جلسه دکتر ابراهیم محمدلو به طرح مسائل و مشکلات عمده مدارس غیردولتی از جمله تمدید مجز نوسازی، ظرفیت ثبت نام، و....پرداخت و خواستار توجه جدی مسئولان آموزش و پرورش یه این مسائل شد.

سه شنبه، 30 شهريور ماه، 1395
نویسنده:admin
بازدید:667 بار

رئیس دبیرستان غیردولتی پژوهش مورد تقدیر قرار گرفت.

دکتر ابراهیم محمدلو رئیس دبیرستان غیردولتی پژوهش بخاطر تلاش در جهت ارتقای سطح آموزش و امور فرهنگی دانش آموزان نیازمند مورد تشویق مدیر آموزش و پرورش و رئیس کمیته امداد شهرستان خوی قرار گرفت.

سه شنبه، 1 تير ماه، 1395
نویسنده:admin
بازدید:686 بار

دکتر ابراهیم محمدلو به عنوان نماینده موسسان مدارس غیردولتی شهرستان خوی در همایش موسسان مدارس غیردولتی شمال استان به ایراد سخن پرداخت.

دکتر محمدلو در این همایش با طرح دیدگاه های خود مشکلات ویژه شهرستان خوی را به استماع مسئولان و حضار جلسه رساند وبرای حل آنان راه حل های لازم ارائه کرد.

دوشنبه، 12 بهمن ماه، 1394
نویسنده:admin
بازدید:734 بار

دکتر ابراهیم محمدلو با نمره عالی از رساله دکترای خود دفاع کرد.

دکتر محمدلو موسس و رئیس دبیرستان غیر دولتی پژوهش در مراسمی از رساله دکترای خود با عنوان « ارائه مدل مدیریتی برای شبکه اجتماعی آموزشگاهی » دفاع کرد. این مراسم با حضور ناظران، داوران ، اساتید و دانشجویان در دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه علوم و تحقیقات برگزار شد. دکتر محمدلو در پایان با کسب نمره عالی 19 توانست از رساله خود دفاع و موفق به کسب درجه دکتری در مدیریت آموزشی گردد.

جمعه، 27 شهريور ماه، 1394
نویسنده:admin
بازدید:954 بار
آمار کاربران
رتبه سایت نزد گوگل
دبیرستان پژوهش را در چه زمینه موفق ارزیابی می کنید؟

آموزشی
انضباطی
ورزشی
مدیریتی
فرهنگی و هنری
تجهیزاتی
تنوع رشته هانتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء: 197
نظرات : 1