برگزاری اولین مجمع عمومی اولیای دانش آموزان دبیرستان غیردولتی پژوهش

« مراسم انتخابات انجمن اولياء و مربيان دبيرستان غيردولتي پژوهش با حضورپرشور اوليا تشكليل شد. »

سبز ترين بهار تقديم تو باد                                آواي خوش هزار تقديم تو باد

گويند لحظه اي است روييدن عشق                 آن لحظه هزار بار تقديم تو باد

ما خواسته ايم و توانسته ايم كه در همراهي گرم و پرشعور اولياء گرانقدر  خودمان را در كنار خويش حس كنيم و از رهنمود ها و نظرت سازنده ي آنها به نحو شايسته استفاده كنيم .مراسم انجمن اوليا و مربيان دبيرستان غيردولتي پژوهش در تاريخ 18/7/91 و در سالن اجتماعات آينده سازان سابق با حضور گرم و پر شور و شعور اولياء متفاوت از سالهاي قبلي انجام شد .

سرود مقدس جمهوري اسلامي ايران آغاز برنامه مراسم بود و صداي دل نشين آواي قرآن بر جان و دل حاضران طنين انداز بود. آري اين همه يكرنگي و صداقت همه براي رسيدن به تعالي و تكامل انسان است براي رسيدن به قله هاي افتخار بعد از تلاوت قرآن كريم سخنران مراسم كسي نبود جزء دكتر حاج ابراهيم محمدلو رياست محترم دبيرستان و هنرستان غيردولتي پژوهش او از تجربه سي و چند ساله خويش در تعليم و تربيت سخن گفت او گفت كه چرا با اين همه پيشرفت مادي كه بشر پيدا كرده  بازهم مشكل تربيتي او حل نشده است . و از اولياي گرانقدر حاضر مراسم خواست جواب اين سوال را در چنين جلساتي جستجو نمايند او كه مدير نمونه كشور است و سوابق و فعاليتهاي او در عرصه تعليم و تربيت هنوز به كام دانش آموزان و دانشجويان شيرين است . از درددل هاي دنياي تعليم و تربيت به نحو شايسته سخن گفت. بعد از پايان سخنراني دكتر ابراهيم محمدلو ، گروه سرود دبيرستان غيردولتي پژوهش به اجراي برنامه پرداخت و جمع حاضر در مراسم را بار ديگر مثل سالهاي گذشته سر شار از اميد و صفا ساخت .

بعد از پايان اجراي گروه سرود دبيرستان نوبت به اهداء جوايز و دبيران زحمت كش دبيرستان غيردولتي پژوهش رسيد كه در امتحانات خرداد سالتحصيلي 91-90 توانسته بودند با قبولي 100% در اين امتحانات با ديگر بر ورق افتخارات خود در سطح مدرسه و هرستان نائل شوند . دبير زبان انگليسي آقاي اباذرلو ، دبير رياضيات آقاي مزرعه لي دبير ادبيات آقايان مرادفام ، مظلومي و احمدي و دبيرمعارف اسلامي قنبرزاده از جلمه اين معلمان بودند كه سكه بهار آزادي را در حضور اولياء و دانش آموزان عزيز از دست پرافتخار رئيس مدرسه دريافت كردند . همه در اين مراسم شاد بودند چون ميوه ثمره تلاش هاي خود را در سال 91-90 در اين مراسم دريافت كردند و اين جاي بسي مباهات و افتخار دارد .

اما مراسم هنوز تمام نشده است نوبت به كنكوريهاي دبيرستان پژوهش رسيد كه در كنكور 91-90 به دانشگاه سراسري كشور راه يافته بودند رضا علم قليلو ، علي اصغر اسماعيل لو و توحيد قاسم نژاد و دهها نفر ديگر از دانشجويان از جايگاه ويژه مراسم جايزه دريافت كردند . دانش آموزان ممتاز علمي در سالتحصيلي گذشته از ديگر برنامه هاي اجرايي اين مراسم بود كه جايزه دريافت كردند . با مدير خودشان عكس يادگاري انداختند . و اين مقدمه راه است.

و اهداي حوايز مسابقات قرآن و فرهنگي و هنري از ديگر برنامه هائي بود كه در مراسم انجمن اوليا و مربيان هر ساله برگزار مي شود .در پايان انتخابات پرشور انجمن اوليا و مربيان ثبت نام اوليه آغاز شد و اعضاي حاضر بعد از معرفي خود در مراسم به رأي گيري پرداختند شمارش آراء در حضورخود اعضاء و در جمع حاضرين در مراسم شمارش گرديد. بعد از پذيرائي رياست دبيرستان زنگ پايان مراسم زده شد و اين هنوز اول راه است ...

ارسال شده در مورخه : پنجشنبه، 20 مهر ماه، 1391 توسط admin  پرینت

مرتبط باموضوع :

 دریافت سومین تقدیرنامه  [ دوشنبه، 29 ارديبهشت ماه، 1393 ] 1516 مشاهده
 دانش آموزان برتر در آزمون پیشرفت تحصیلی اسفند92  [ دوشنبه، 25 فروردين ماه، 1393 ] 1794 مشاهده
 موفقیت تیم ریاضی دبیرستان غیردولتی  [ سه شنبه، 3 اسفند ماه، 1395 ] 1457 مشاهده
 کسب افتخارات ورزشی در مسابقات استانی  [ دوشنبه، 30 آذر ماه، 1394 ] 889 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب