اولین مجمع عمومی اولیا در سال 98

دبیرستان و پیش دانشگاهی غیردولتی پژوهشاولین مجمع عمومی اولیای دانش آموزان دبیرستان غیردولتی پژوهش برگزار شد.

اولین مجمع عمومی اولیای دانش آموزان دبیرستان غیردولتی پزوهش با دعوت کتبی از تمام اولیای دانش آموزان این آموزشگاه در سالن کنفرانس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تشکیل شد. دکتر محمدلو رئیس دبیرستان و معاونین ایشان به استقبال اولیا رفته به آنان خیرمقدم گفتند. این مراسم با پخش سرود جمهوری اسلامی آغاز و کلیه حاضرین به احترام سرود ملی از جای برخواستند.سپس قاری نوجوان آقای حیدرزاده با تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید جلسه را عطر دلنشین قرآن معطر کرد.

در ادامه مجری برنامه آقای مسلم قنبرزاده از دکتر ابراهیم محمدلو برای ایراد سخن و عرض خیر دعوت به عمل آرود. رئیس دبیرستان ضمن تجلیل از حضور اولیا در جلسه رئوس برنامه های ندبیر شده برای سالتحصیلی جدید را ارائه و همراهی و همکاری جدی اولیا را در جهت تحقق اهداف آموزشی و تربیتی خواستار شد. دکتر محمدلو در ادامه سخنان خود از استفاده ابزاری و نگاه تجاری به دانش آموزان در برخی از مدارس غیردولتی انتقاد کرد.

گروه سرود دبیرستان با اجرای سرود معلم مجلس را به وجد آورد و مورد تشویق حضار قرار گرفتند. قسمت بعدی برنامه تقدیر و تجلیل از بهترین های دبیرستان در سالتحصیلی گذشته بود. در همین راستا ابتدا از دبیران طلائی آموزشگاه ( دبیرانی که 100% قبولی در امتحانات نهائی خرداد 98 بدست آورده اند.) تجلیل شد. آقایان سعید عباس زاده در درس دینی 3 علی اصغر فتحعلیزاده در درس عربی 3 و سیدرضا سیدعلیجانی در درس بهداشت و سلامت در این لیست قرار داشتند

در ادامه نوبت به تجلیل از دانش آموزان برتر در حوزه علمی درسی رسید. گروه دوم دانش آموزان برتر در مسابقات فرهنگی، هنری و قرآنی که در بین آموزشگاههای شهرستان به عناوین برتر دست پیدا کرده اند مورد تشویق حضار قرار گرفته و هدایای نقدی خود را به همراه لوح تقدیر از دست رئیس دبیرستان ونماینده دبیران دریافت کردند.

یکی دیگر از آیتم های اصلی مراسم انتخابات انجمن اولیا و مربیان دبیرستان بود.در این قسمت نامزدهای عضویت در انجمن آمادگی خود را اعلام و با حضور در جایگاه به معرفی خود پرداختند. بعد از توزیع برگه های رأی اولیای حاضر نمایندگان خود را انتخاب کردند.

پایان بخش مراسم پذیرایی از حضار بود که به نحو شایسته به انجام رسید.ارسال شده در مورخه : دوشنبه، 22 مهر ماه، 1398 توسط admin  پرینت

مرتبط باموضوع :

 تجلیل از برترین های اسفند 95 و فروردین 96  [ چهارشنبه، 6 ارديبهشت ماه، 1396 ] 937 مشاهده
 ویژه برنامه بزرگداشت مقام معلم  [ چهارشنبه، 13 ارديبهشت ماه، 1391 ] 2865 مشاهده
 ورزش صبحگاهی  [ سه شنبه، 9 مهر ماه، 1392 ] 1974 مشاهده
 اعلام نتایج امتحانات ( اطلاعیه شماره 3)  [ چهارشنبه، 17 خرداد ماه، 1391 ] 2218 مشاهده
 برگزاری جلسات تعامل با اولیای دانش آموزان  [ چهارشنبه، 2 ارديبهشت ماه، 1394 ] 1180 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب